ÖVRIGT / Diverse / Kryddburkset 9076090
nr 907 6090
Kryddburkset
6+ 6 del + kaffekvarn
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 18:28:10
200 kr
200 kr
450 kr
400 kr
500 kr
700 kr
700 kr